Využití triček s potiskem


Trička patří mezi nejčastější kus oděvu, který se nosí nejen u nás, ale i v zahraničí. Trička mohou mít nejrůznější střihy a také motivy. Velmi oblíbenou variantou je zvolit tričko s vtipným nápisem nebo hláškou s filmu. Víte, kde se tyto trička opravdu hodí a na jakou příležitost si nechat udělat firemní trička s potiskem? Pokud ne, tak dnes se na to společně podíváme.

Využití triček s potiskem

Jak už bylo zmíněno, tak ideální jsou tyto trička do firem. Jednoduše necháte natisknout znak firmy nebo název a rozdáte je zaměstnancům. Rozlišíte je tak od zákazníků a budou mít benefit, který určitě ocení. Stejné využití se týká teambuildingu a dalších akcí, kam jedete s firmou.

firemní trička

Mezi další velmi zajímavé využití patří rozhodně tábory. Na ty se děti těší celý rok a právě tričko s potiskem jsou zde to pravé. Nejen, že každý zúčastní dostane tričko s názvem táboru a rokem, ale také si odveze památku, na kterou jen tak nezapomene. Samozřejmostí je, že text nebo grafika je čistě ve vaší režii. Udělejte tak dětem radost v podobě trička s potiskem. Rozlučka ze svobodou rozhodně patří mezi věci, kde by měli mít všichni stejné trička. Samozřejmostí je, že svatebčan musí mít rozlišné, aby ho každý poznal. Vtipné hlášky potisknuté na tričku zde nesmí chybět. Tričko pak můžete využít na klasické nošení po domě nebo na další akci, kam pojedete ve stejném složení.

firemní trička

Trička s potiskem se už dlouhé roky využívají při splavování řeky. Každá parta si udělá svůj design a splavuje s nimi tři dny řeknu. Jedná se o zábavnou formu, kde si dovolenou zpestříte tímto nápadem. Ocení to jak děti, tak rodiče. Věřte, že trička s potiskem se hodí doslova kamkoliv a rozhodně se neztratí. Zkuste i vy vymyslet vtipnou akci, kde vyrobíte trička na míru. Rozhodně to každý v partě ocení a jejich cena je přitom zanedbatelná.