Sbírka autíček


Také jste vášniví sběratelé? Protože pokud něco sbíráte, tak si myslím, že je to opravdu skvělé. Znám hodně lidí, kteří také něco sbírají a vždy mi říkají, že lidé, když něco sbírají, tak se cítí skvěle a také vlastně mají nějakou zábavu, takzvaně nějaký koníček. A myslím si, že když lidé se nenudí a mají nějaké své záliby, koníčky, tak je to opravdu dobré pro jejich psychické zdraví. Všichni víme, že když se člověk nudí anebo se třeba necítí dobře anebo mu něco schází, tak to má samozřejmě vždycky i negativní vliv na jeho zdraví. Hlavně na duševní zdraví. Já sama jsem kdysi trpěla depresemi a řeknu vám, že je to opravdu hrozné.

Můžete si vybrat autíčko jaké chcete.

A právě moje lékařka mi řekla, že kdybych si našla nějakou zábavu, nějaké koníčky, že by mi bylo lépe. A proto jsem začala sbírat skleněné porcelánové slony a můj kamarád zase sbírá autíčka. Pokud i vy máte zájem něco sbírat, tak také by bylo skvělé, kdybyste třeba měli na svou sbírku nějakou vitrínu anebo nějaké desky, jak třeba někdo sbíral hokejové kartičky a podobně. Pokud sbíráte autíčka jako můj kamarád, tak kamarád má takovou krásnou dřevěnou vitrínu. Má ji z borovicového dřeva. Opravdu je to všechno krásné. A kde můj kamarád kupuje modely aut? Modely aut kupuje na webové stránce macmodel.cz.

Také se vám líbí malá autíčka?

Sám můj kamarád říká, že tam mají opravdu nejlepší a největší výběr různých autíček. Taková autíčka, o kterých se vám ani nesnilo. Když jsem se podívala několikrát nás zmíněné webové stránky, tak jsem byla překvapená, i když nejsem žádný sběratel autíček, tak jsem si řekla, že kdybych náhodou sbírala autíčka, tady bych si rozhodně vybrala. Nestačila by mi ani celá výplata. Protože se mi líbila opravdu všechna autíčka. Myslím si, že vášnivý sběratel opravdu dá několik peněz do sbírky, aniž by mu potom vadilo a mrzelo ho, že dal třeba hodně peněz do své sbírky. Holt, každý člověk má své preference a každý člověk sbírá něco jiného.