Motorka pro děti


Můj malý šestiletý syn si stále přeje motorku. Absolutně nevím, kde syn na tohle přišel, že i malé děti mohou mít motorku. Nakonec mi syn vysvětlil, že ty jeho kamarád ze školky má také motorku. Byla jsem docela v šoku, že vůbec existují malé dětské motorky. Potom mi moje kamarádka řekla, že i ona už uvažuje prý nad tím, že svému sedmiletému synovi pořídí motokáru. Vůbec jsem tomu nemohla věřit a přišlo mi to takové divné, že malé děti mohou mít motorku. Jak je tohle možné? Proto jsem se raději podívala na internet, abych se přesvědčila, že opravdu i malé děti mohou mít motorku.

Děti milují čtyřkolky.

Samozřejmě, že to není nic rychlého anebo takového robustního. Je to taková malá motorka, která jede maximálně desetikilometrovou rychlostí. Řekla jsem si, že tohle je sice pravda, ale zase na další stranu, vždyť i tak se vlastně může vybourat, proto jsem raději synovi řekla, jestli místo motorky nechce třeba nějakou čtyřkolku anebo motokáru. Syn řekl, že by to docela bylo skvělé, ale že také chce mít hlavně něco na léto, co má jeho kamarád. Vy si možná říkáte třeba, že syn je rozmazlený, že něco chce mít taky. Jenomže když potom si to pořídili ještě dalšího kamarád, tak jsem si řekla, že aby syn mohl si s nimi hrát, aby také mohl jezdit, tak mu nějakou čtyřkolku pořídím.

Čtyřkolky jsou prima.

Ne přímo motorku, ale čtyřkolku. Čtyřkolka mi přijde více bezpečná než motorka. Přeci jenom, když zastaví, tak čtyřkolka bude stát na všech kolech, kdežto motorka, ta by mohla přepadnout. Proto je nejlepší, když i vy si to rozmyslíte. Co bude pro vás opravdu nejvíce užitečné? A navíc, když vy třeba máte kolo, tak můžete také jezdit na výlety, vy na kole a vaše dítě na čtyřkolce anebo třeba na motorce. Hlavně to záleží podle toho, co vy si vyberete. Já sama za sebe doporučuji čtyřkolku koupit dítěti než nějakou dětskou motorku.