V čem vidíme přínos párty stanu na svatbě


Chystáte svatební oslavu a prozatím nemáte jasno v tom, kde proběhne svatební oslava? Domníváte se, že by bylo rozumné uspořádat ji v interiéru, například v pronajatém salónku některé z restaurací či vináren? Máme lepší nápad – orientujte se raději na exteriér a využijte pronájem party stanu na svatbu. Stan můžete postavit kdekoli na zpevněném podloží, například na trávníku.

hosté na svatbě

Velký počet hostů – jestliže zvete na svatbu velký počet hostů, například čtyřicet, bude velký problém uspořádat oslavu někde ve vnitřních prostorách. Lidé se tu budou tísnit, bude tu brzy vydýchaný vzduch a muselo by se tu častěji větrat, a je celkem pravděpodobné, že tu vznikne ponorková nemoc, což nepříznivě ovlivní i náladu na samotné oslavě.

svatba v exteriéru

Alkohol – že se na svatbách popíjí alkohol, je celkem známo, a že se tu také občas někdo opije, to se také ví. Opilí lidé nemají zcela pod kontrolou koordinaci pohybů a v interiéru pak mohou poškodit nábytek, spotřebiče, svítidla a další vybavení. Svatba venku na trávníku pod party stanem vás tohoto problému zbaví, protože opilci tu nemají co rozbít. Maximálně se tu svalí na zem a povalí stoly nebo židle, a je-li tento nábytek zhotoven z plastu, nic se nestane. Doporučujeme využít i jednorázového nebo plastového nádobí, jehož poškození v zásadě vůbec řešit nemusíte.

Děti – neposedné děti snadno na oslavě rozbijí skleněné vitríny, poškodí nábytek, zničí nádobí, vázy s květinami a další předměty, které se v interiéru pronajatých prostor nacházejí. Jsou-li vnitřní prostory příliš malé, děti se tu začnou nudit a může z toho vyplývat řada problémů. Dospělí je pak zbytečně napomínají, vznikne tu pak dusná atmosféra a svatba pak nebude mít patřičnou úroveň. Venku pod party stanem budou mít děti lepší možnosti volného pohybu a k havarijním situacím tu dojde jen zcela výjimečně, ne-li vůbec.