Výhody a využití virtuálního trvalého bydliště


Trvalé bydliště je něco, co nás identifikuje o tom, kde bydlíme. Je to místo kde se setkáváme s naší rodinou, přáteli. Kde se vytváří naše budoucnost a kde zažíváme radosti i starosti. Novinkou je virtuální trvalé bydliště Profisidla.cz. Slyšeli jste o tom někdy? Pokud nevíte, o co se jedná a jaké jsou podmínky podíváme se na to blíže. Jedná se o inovativní službu, která umožňuje každému jednotlivci, který má zájem mít oficiální adresu bez nutnosti fyzické přítomnosti. Jedná se o koncept, který se stává čím dál více oblíbený, a to hlavně mezi podnikateli a digitálními nomády, kteří jsou většinu roku na cestách.

trvalý pobyt

Podoba virtuálního trvalého bydliště spočívá v tom, že tuto službu nabízí specializované firmy, které klientům nabízí oficiální adresu, kterou mohou použít jako svou trvalou adresu, a to jak v osobních, tak také jiných oficiálních dokumentech. Tato adresa se ve většině případů nachází ve velmi lukrativních oblastech, které třeba u podnikatele mohou zvýšit prestiž. A jaké jsou výhody tohoto virtuálního trvalého bydliště? V prvé řadě je třeba zmínit flexibilitu a mobilitu. Jak už bylo uvedeno, tak tento druh trvalého bydliště je vhodný pro lidi, kteří často cestují a nemusí tak být vázání na určitě jedno fyzické místo.

trvalý pobyt

Výhodou je i ochrana soukromí, neboť se touto virtuální trvalou adresou vyhnou nechtěného kontaktu a obtěžování. Další výhoda spočívá v profesionálním image. Jedná se o podnikatele, kteří si tento druh trvalého pobytu zvolí. Adresa v lukrativní části města může znamenat pozitivní vnímání klientů nebo obchodních partnerů. Součástí služby je o snadná správa pošty, kdy je těmto osobám přeposílána pošta, přijímání a skenování dokumentů. Tento druh trvalého pobytu je nejen vhodný pro zmíněné podnikatelé nebo digitální nomády, ale také pro osoby, známé i neznámé, které hledají anonymitu.