Materiál na kočárek


Také rádi něco vytváříte a děláte třeba něco různého s látkami anebo s různými materiály? My na základní škole jsme vždycky vyšívali, k tomu jsme potřebovali také speciální pomůcky, jako například tupé dřevěné jehle nebo kanavu a panavu. Víte, co je to kanava a panava? Jsou to speciální druhy látek, se kterými jsme my až do šesté třídy pracovali a vyráběli jsme různé dekorace. Moc mě mrzelo, že například mojí mamince se to vůbec nelíbilo a vždycky po měsíci to vyhodila do koše. To nyní já už mám dvanáctileté děti a mám od nich schované všechny důležité výtvarné umění. To moje maminka nedělala.

Kupovali jsme celkem dva kočárky.

Potom, když se mi narodila ještě třetí holčička, tak jsem si řekla, že ji něco udělám pěkného. Když dorostla, tak jsem jí z materiálu kočárkoviny udělala krásný kočárek na panenky. Kočárkovina a další materiály seženete na webové stránce prima-obchod.cz. A mezi různými produkty a látky najdete například nejenom kočárkovinu, ale také manšestr, riflovinu nebo šusťákovinu. Také kvalitní materiál flauš. To je hodně sportovní a velice příjemný teplý materiál, ale abych se vrátila ke kočárkovině. Všichni víme, že kočárkovina je velice kvalitní materiál, může být použit jak na klasické kočárky pro miminka a děti anebo také pro panenky.

Kočárkovina je kvalitní materiál.

Jenomže moje dcera v tom vozila stále jenom plyšáky nebo koťata. A když jsme si potom ještě pořídili malé štěňátko pudla, tak v kočárku vozila štěňátko. Musím uznat, že to vypadalo opravdu roztomile a našemu pejskovi se tohle líbilo a moje dcera v kočárku vozila našeho pejska, dokud pejskovi nebylo pět let. Ano, moje dcera až do svých asi osmi nebo devíti let stále vozila kočárek. Takový kočárek, který jsem jí vyrobila já. Tedy konstrukci udělal partner, ale já jsem udělala všechno ostatní z materiálu kočárkoviny. Podle mého názoru neuděláte chybu, když i vy svým dětem něco pěkného vyrobíte.