Strejda na motorce


Myslíte si, že motorky jsou v dnešní době a bezpečné? Abych se přiznala, tak kolikrát slýchám lidi, že říkají, že bez motorek by byl svět chudší a takový méně zábavný. Ale já si myslím pravý opak. Podle mého názoru, když lidé budou velice často jezdit na motorkách a budou se k tomu ještě navíc předvádět a jezdit nebezpečně, tak podle mého názoru tohle je potom docela riskantní. Pro mě je tohle velice smutné, proto bych raději doporučovala všem, aby na motorce jezdili bezpečně. Není potom nic horšího, než když se na motorce škaredě vybouráte. Potom to také může dopadnout tak, že můžete skočit velmi špatně. 

Já mám z motorek respekt.

A předpokládám, že by nikdo nechtěl skočit na invalidním vozíku. Na vozíku skončit jenom kvůli tomu, že chtěl někomu něco dokázat, že chtěl třeba někomu dokázat, že tohle umí na motorce, co neumí nikdo jiný. Podle mého názoru, tohle by se dělat rozhodně nemělo. Každý člověk by měl na motorce jezdit tak zodpovědně, a ne někomu něco dokazovat, že je třeba nejlepší ze všech. Tohle tedy rozhodně ne. A protože můj syn, kterému je jednadvacet let už také si přeje motorku, tak jsem mu řekla, že se mi nelíbí, aby měl motorku. Nebo co byste na to řekli vy jako rodiče? 

Strejda nakonec skončil na vozíku.

Když mi tohle vadí, tak budu doufat, že syn di raději motorku nepořídí. Nakonec prý počká do pětadvaceti let, takže jsem se ihned začala smát, že i tohle by se mi nelíbilo a že bych si spíše přála, aby motorku neměl vůbec. A víte proč? Protože můj strejda se na motorce vyboural a je až doteď na vozíku. Před šestnácti lety se vyboural na motorce a opravdu tak škaredě, že byl měsíc v kómatu a potom ještě další rok v nemocnici. Stojí opravdu vám tohle za to, abyste se předváděli na motorce? I když syn říká, že bude jezdit opatrně a pomalu, tak já mu nevěřím. Tohle říkal i můj strejda. A jak to potom škaredě dopadlo.