Soužití s mužem


Bydlet sám je něco úplně jiného než s někým. Každý se o tom během svého života přesvědčí, a někteří hned několikrát. Sdílení společné domácnosti je považováno za velice vážné rozhodnutí a značí to, že vztah je opravdu vážný – rozhodně už nejde jen o chození a držení se za ruce párkrát do týdne. Se společným bydlením přichází spousta povinností a situací, které by se většinou měly přejít jen s pochopením nebo se smíchem. Muži i ženy mají svoje specifika a každý má jinou povahu, ale některé rysy jsou pro všechny zástupce obou pohlaví stejné. Jaké té jsou u mužů?

gauč žena

  • Nepořádek

Ať se to někomu líbí nebo ne, muži většinou nepatří mezi pořádkumilovné tvory. V naprosté většině domácností je to žena, kdo se stará o úklid a údržbu pořádku. Muži mají problém s házením špinavého prádla do koše, s umýváním toalety, pokud ji znečistí, i s vyhazováním obalů od jídla.

  • Já to udělám

Všichni muži mají jedno společné – a tím je odkládaní povinností. Pokud žena potřebuje zatlouct poličku, vyměnit kapající kohoutek nebo třeba opravit kus uraženého rohu zdi, většinou je potřeba to muži říct a potom mu to připomínat každý den než se konečně odhodlá danou věc udělat.

  • Tady jsem si něco položil…

Pokud si některá žena myslí že tento problém je jen v jejich domácnosti, tak se může uklidnit. Nedávno kolovalo na sociálních sítích video o tom, jak ve Španělsku nechal muž v kuchyni na lince šroubky. Žena to po pár dnech psychicky nezvládla a vyhodila je. A přesně v ten moment muž přišel že si je tam položil a že už je potřebuje. Je vám to povědomé? Hlavně klid, každý máme něco.

pár zamilovaní

Společné soužití není vždy jednoduché, ale je potřeba si ho užívat. Když najdete někoho s kým chcete bydlet, je to v dnešní době opravdu výhra. A proto se povzneste nad tyto malichernosti, které vás někdy dohání k šílenství. Jsou to pořád jen maličkosti. 🙂