Přehlednost stránek


Potřebovali jste někdy ke svému zaměstnání webové stránky? Povím vám, že mít webové stránky, které jsou velice přehledné a odborně udělané, jsou velice důležité. Jenom si to představte, kdybyste třeba chtěli něco online nakupovat a narazili byste na nepřehledné anebo podezřelé webové stránky, tak byste tam asi také nic nechtěli. Já například se přiznám, že také odcházím z každého webu a z každých webových stránek, když vidím, že tam jsou opravdu hodně vysoké ceny. Samozřejmě, že to neznamená, že když jsou vysoké ceny, že je špatný web, tohle tedy vůbec ne, ale tady jde zase spíše o takovou mou ekonomickou situaci, kdy si jednoznačně bohužel nemohu dovolit nějaké dražší věci, jiné drahé zboží, které bych si třeba přála, ale nemohu si ho dovolit.

Já bych se na webu vůbec nevyznala.

Proto je také velice důležité, aby vaše webové stránky někoho zaujaly, aby tam bylo něco, co vlastně člověka zaujme na první pohled. A také to člověka udrží na těchto webových stránkách anebo co ho donutí, aby si právě u vás koupil výrobek anebo také objednal nějakou vaši službu, co nabízíte. Také by nebylo na škodu, kdyby si třeba na své webové stránky napsali nějaké vtipy anebo dali nějaké obrázky zvířat, protože zvířata a vtipy opravdu prodávají.

Není nad kvalitní webové stránky.

Když tam budete mít rozkošné zvířátko jenom jako dekoraci, tak uděláte dobře. Také bych to udělala tak, aby tam byla nějaká levná věc nebo levná služba anebo něco pěkného, aby to každého nalákalo. Taková vychytávka, která platí! Také můžete dávat různé dárky k nákupu zdarma. Třeba když zákazník u vás objedná z webové stránky něco nad určitou sumu, tak by mohl dostat třeba slevu anebo třeba nějakou věc zdarma. Mnoho obchodníků tohle dělá, ale samozřejmě že tohle nemá vůbec žádný vliv na kvalitu webových stránek. Tohle je spíše kvalita psychologie. Když zákazník uvidí, že něco je zdarma nebo že dostane nějakou velikou slevu, tak předpokládám, že u vás nenakoupí jednou, ale bude se k vám vracet.