Nebezpečná motorka


Jezdíte na motorce? A baví vás motorky? I když třeba na motorce nejezdíte a nemáte řidičské oprávnění na motorku, tak to neznamená, že byste nemohli mít rádi motorky. Jsou totiž také lidé, kteří sbírají veterány. Veterány motorek. Proto jsem si řekla, že když můj kamarád také sbírá veterány motorek, tak bych se také na to mohla podívat. Také vás určitě zajímá, jestli kamarád, který sbírá veterány motorek, jestli také na nich jezdí. Samozřejmě, že jezdí a prý ho to moc baví. Také dokonce jezdí na různé srazy motorek anebo dokonce také motokár. Znáte motokáry?

Motorky jsou někdy vášeň.

Podle mého názoru motokáry bude znát opravdu každý člověk. Neznám nikoho, kdo by mi řekl, že vůbec neví, co jsou to motokáry. Zkoušeli jste také někdy motokáry? Já ano. A už bych to ani nespočítala. Sice na motorce jsem také párkrát jela, ale motokáry pro moje byly lepší. Motokáry jsou takový větší zážitek. Tam vlastně se také můžete víc odvázat, protože tam vlastně víte, že se nikdy nevybouráte a že vám nehrozí nějaké nebezpečí. Kdežto, když jedete na silnici, třeba na nějaké velké silné motorce, tak vás také může srazit auto anebo vlítnete bohužel pod kamion. Nechci přivolávat nic hrozného a smutného, ale bohužel je to tak.

Jezděte vždy opatrně.

Jsou lidé, kteří na motorkách se předvádí a machrují a potom také jezdí velice nebezpečně. Kdybych znala někoho z rodiny, kdo takhle jezdí nebezpečně a machruje u toho, nebo se předvádí, tak bych tohle rozhodně nestrpěla. Hned bych mu to zkoušela vymlouvat anebo bych mu tu motorku jednoduše vzala a prodala. Možná je to takové zlé a hrozné, ale je to lepší než potom oplakávat někoho, kdo se vyboural nebo zabil na motorce. Já bych si to asi pak celý život vyčítala. Nejlepší je, když člověka upozorníte na možné riziko anebo nebezpečí-. Takhle alespoň potom budete v klidu, že jste alespoň pro to něco udělali a nebudete si nic vyčítat.